
U-тәрізді степлерге арналған INGCO қапсырмалары 10 мм (қорап 1000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
қапсырмалар 1000 дана (HSG1404/HSG1405 және HSG1406 үшін)
өлшемі: 10 мм
ені: 1,2 мм
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Ұзындығы | 10 мм мм |
| Материал | Шыңдалған болат |
| Мақсаты | полиэтилен/фольга/қағаз/картон үшін |
| Атауы | Степлерге арналған қапсырмалар П-тәрізді 10мм (қорап 1000 дана) |
| Аяқ | Ұ-тәрізді |
| Түрі (өндірушінің жіктемесі) | 53 |
| Қапсырмалар түрі | 53F/D/56/73/20GA |
| Қалыңдық | 1.2-1.25 мм |
| Өлшеп-орау | 1000 дана |
| Нысан | жазық |
| Ені | 11.2-11.4 (7/16 дюйм) мм мм |
- Бағасы: 450 ₸

