
Борлы көк ұнтақ, 50 г, таңбалау бауларына арналған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 50 г Matrix 84861 көк бор ұнтағы таңбалау бауларына арналған. Оның көмегімен тік және көлденең белгілерді қолдануға болады. Құрылыс және жөндеу жұмыстары процесінде қолданылады.Артықшылықтарыбөтелкедегі ұзартылған шүмек ұнтақты ақырын толтыруға көмектеседі.Көк қанық түс кез келген материалдарда жақсы көрінеді.Ұнтақ желге және суға төзімді, сондықтан ылғалды бөлмелерде және сыртта пайдалануға жарамды.Экологиялық қауіпсіз ұнтақ құрамында қауіпті заттар жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Ұнтақтың салмағы | 50 ж |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027081 |
- Бағасы: 317 ₸

