
U-тәрізді степлерге арналған INGCO қапсырмалары 10 мм (қорап 1000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
қорап 1000pcs
Ұзындығы: 10 мм
басы: 2,0 мм
Ені: 1,2 мм
HSG1405 үшін жарамды
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Ұзындығы | 10 мм мм |
| Материал | Шыңдалған болат |
| Мақсаты | мата/картон/жұқа ағаш тақтайшалар |
| Атауы | Степлерге арналған қапсырмалар U-тәрізді 10мм (қорап 1000 дана) |
| Аяқ | U-тәрізді |
| Түрі (өндірушінің жіктемесі) | 53 |
| Қапсырмалар түрі | 53/A |
| Қалыңдық | 0.7-0.75 мм |
| Өлшеп-орау | 1000 дана |
| Нысан | жіңішке |
| Ені | 11.2-11.4 (7/16 дюйм) мм мм |
- Бағасы: 470 ₸

