
Таңбалық бау, 15 м, пластмасса корпус Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қаптамадағы ұзындығы 15 м болатын Спарта 848515 таңбалау сымы құрылыс, жөндеу және басқа да жұмыстар кезінде шеберлер үшін пайдалы болады, мұнда арнайы дәлдік қажет. Көлденең және тік белгілерді салу үшін қолданылады. Артықшылықтары Металл орама тұтқасы сымды корпусқа жылдам тартуға немесе қажетті ұзындықта құлыптауға мүмкіндік береді. Жіптің соңындағы металл ілмек оның сенімді бекітілуін және таңбалау жұмыстарының тиімді жүргізілуін қамтамасыз етеді. Бау берік мақта-мата жіптен тоқылған, тозуға төзімділігімен ерекшеленеді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Соққыға төзімді пластмассадан жасалған корпус шағын биіктіктен құлаудан қорықпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996111995 |
- Бағасы: 644 ₸

