
Соққыға төзімді пластмассадан жасалған қорғаныш каска, қызғылт сары Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еуропа (К-01) үлгісіндегі Sibrtech 89113 соққыға төзімді пластиктен жасалған қызғылт сары түсті қорғаныс дулығасы басты механикалық зақымданудан және ылғалдан қорғауға арналған. Тоқыма амортизаторы бар әмбебап модельді құрылыс алаңында, өндірісте және бас жарақатын алу қаупі бар басқа жерлерде пайдалануға болады. Артықшылықтары Сенімділік — соққыға және температураның кең диапазонына (-20-дан + 50 градус Цельсийге дейін) төзімді пластиктен (HDPE) жасалған дулыға. Арнайы күнқағар — бас киім көздің ашық күн сәулесінің әсерін азайтады. Реттелетін бас киім — дулығаны құлап қалмас үшін бастың өлшеміне (52-ден 62-ге дейін) реттеуге болады. Әмбебап слоттар — қажет болса, құрылыс құлаққаптары мен қорғаныс қалқандарын бекітуге болады. Желдеткіш саңылаулар — шлем жұмыс кезінде бастың желдетілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.СЩ18.В.00124-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89113.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.СЩ18.В.00124-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 217 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036018 |
- Бағасы: 1 170 ₸

