
Дәнекерлеуші маскасы, пластик шыны 110 х 90 мм, МЕМСТ Р 12.4.238-2007 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"ИСТОК" беткі Сибртех қалқаны дәнекерлеушіні дәнекерлеу кезінде ашық жарықтан, ультракүлгін сәулелерден, металл шашырауынан және ыстық ауадан қорғауға арналған. Артықшылықтары: Қалқан қосымша беріктік үшін арнайы ыстыққа төзімді пластиктен жасалған. Экран өлшемі 110*90 мм жақсы шолуды қамтамасыз етеді. Реттелетін бас бауының арқасында қалқан жұмыс кезінде ұшып кетпейді. Қалқан мойынға кері әсерін тигізбейді, өйткені салмағы 0,427 кг. Маңдайдағы жиектен үйкеліс пен қысымды азайтатын көбік төсемі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.427 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03626 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03626.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 110х90 мм |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN10 |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800026385 |
- Бағасы: 747 ₸

