
Ашық типті қорғаныш көзілдіріктер, сары, соққыға төзімді поликарбонат Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған ашық типті Сибртех 89157 сары қорғаныш көзілдірігі көзді термиялық және механикалық әсерлерден қорғайды. Олар көру мүшелерін кинетикалық энергиясы төмен бөлшектерден тиімді қорғайды. Слесарь, ағаш ұстасы құралдарымен жұмыс істеуге ыңғайлы, оларды бақшаны жөндеу және күтіп ұстау үшін де пайдалануға болады.Артықшылықтарыбалдырлардың бүйірлік және үстіңгі қорғанысы бар, сондықтан олар шаңның, ерітінділердің және металл жоңқаларының көзге шашырауын сенімді түрде болдырмайды.Қауіпсіздік көзілдіріктері жарық аз немесе бұлтты жағдайларда жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді.Көзілдіріктерге 1-оптикалық класс беріледі, бұл оларды ұзақ уақыт киюге жарамды етеді.Көзілдіріктің эргономикалық пішіні мен жақсы түсті репродукциясы жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Бұйым біртұтас конструкцияға ие, бұл оның беріктігін арттырады.КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты көзілдіріктің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АГ78.В.32368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АГ78.В.32368.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4606800036032 |
- Бағасы: 332 ₸

