
Ашық типті, мөлдір, соққыға төзімді поликарбонатты қорғаныш көзілдіріктер Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған ашық типті Сибртех 89155 мөлдір қорғаныш көзілдірігі көзді термиялық және механикалық әсерлерден қорғайды. Олар көру мүшелерін кинетикалық энергиясы төмен бөлшектерден тиімді қорғайды. Слесарь, ағаш ұстасы құралдарымен жұмыс істеуге ыңғайлы, оларды бақшаны жөндеу және күтіп ұстау үшін де пайдалануға болады.Артықшылықтарыбалдырлардың бүйірлік және үстіңгі қорғанысы бар, сондықтан олар шаңның, ерітінділердің және металл жоңқаларының көзге шашырауын сенімді түрде болдырмайды.Қорғаныш көзілдіріктерге 1-оптикалық класс берілген, бұл оларды ұзақ уақыт киюге жарамды етеді.Көзілдіріктің эргономикалық пішіні мен жақсы түсті репродукциясы жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Бұйым біртұтас конструкцияға ие, бұл оның беріктігін арттырады.КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты көзілдіріктің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АГ78.В.32368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АГ78.В.32368.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.053 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800036056 |
- Бағасы: 332 ₸

