
Қорғаныш қалқаны НБТ, 400 х 220 мм, поликарбонат Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89124, 400 х 220 мм қорғаныс қалқаны, НБТ типті, оптикалық мөлдір поликарбонаттан жасалған, үлкейтілген экраны бар және жұмысшының бетін жауып, оны ұшқындардан, 14,9 Дж-ға дейінгі кинетикалық энергиясы жоғары қатты ұшатын бөлшектерден, тамақ ішпейтін сұйықтықтардың шашырауынан қорғайды. . Бұйым жұмсақ маңдай жапқышы мен реттелетін бас бауының арқасында кию кезінде ыңғайлы. Бұйым құрылыс, токарлық, слесарлық жұмыстар кезінде пайдаланылады.Артықшылықтары Қорғаныс ұзақ уақыт бойы киюге ыңғайлы, себебі ол жақсы көрінуді қамтамасыз етеді.Қорғаныс қалқаны А класының механикалық беріктігіне ие және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Экран төмен қарай қисайған және бастың бұрылуына және қисаюына кедергі жасамайды.Тірек пен пиньон механизмі париетальды және маңдай жолақтарын біркелкі реттеуге мүмкіндік береді, бұл тіпті бас киіммен киген кезде де қалқанның сенімді орналасуын қамтамасыз етеді.Соққыға төзімді ыстыққа төзімді пластиктен жасалған күнқағар басты жоғарыдан қорғайды.Қалқандағы ойластырылған конструкцияның арқасында респираторды немесе түзеткіш көзілдірікті шешпей-ақ жұмыс істеуге болады.Еңкейту бұрышын экранға ыңғайлы жағдай беру немесе оны жоғары көтеру арқылы реттеуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № KZ.7500361.24.01.04235 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС № KZ.7500361.24.01.04235.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800026422 |
- Бағасы: 1 634 ₸

