
Респиратор У-2К, FFP1 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Текстураланған полипропиленнен жасалған Сибртех У-2К 89214 сүзгіш жартылай маскасы, қорғаныс класы FFP1, тыныс алу жүйесін зиянды заттардың әсерінен оқшаулау үшін мұрын мен ауызды жабады. Ол улы емес өнеркәсіптік шаңның ірі бөлшектерінің енуіне жол бермейді. Зиянды бөлшектердің таралу қаупі бар құрылыс, әрлеу және басқа жұмыстар кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік — жартылай маска текстуралы полипропиленнен жасалған және ішкі жағынан полимерлі материал қабатымен толықтырылған. Жеңілдетілген тыныс алу — дем шығару клапанының арқасында жылу мен ылғалдың бөлінуі қамтамасыз етіледі. Маска R D белгісімен таңбаланған — қайта пайдалануға жарамды және шаңға төзімділік талаптарын қанағаттандырады. Әмбебаптылық — бұйымды жоғары ылғалдылық және температураның ауытқуы жағдайларында пайдалануға болады. Бетке мықтап бекіту — серпімді таспадан жасалған бекіткіш және мұрын қысқышы бар. Жиналмалы жартылай маска — тасымалдау және сақтау кезінде деформацияланбайды. Расталған сапа — жартылай масканың "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03630 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03630.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800020864 |
- Бағасы: 268 ₸

