
КӨЗІ 300/400 оқшаулағыш жартылай маскаға біріктірілген сүзгі, маркасы А1Р1, 2 дана Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
300/400 Сибртех 89244 КӨЗІНІҢ оқшаулағыш жартылай маскасына біріктірілген сүзгі, маркасы A1P1, 2 дана. жиынтықта — тыныс алу органдарын жеке қорғау құралдарына арналған ауыстырмалы элемент. Уытты емес шаңнан, сондай—ақ аэрозольдерден, булардан және органикалық газдардан - эфирлерден, спирттерден, бензиннен, керосиннен, толуолдан және қайнау температурасы +65 градустан жоғары басқа зиянды заттардан қорғауды қамтамасыз етеді. Құрылыс, әрлеу, ағаш ұсталық жұмыстары кезінде қажет. Әртүрлі өндірістік жағдайлары бар өнеркәсіптің барлық салаларында, ауыл шаруашылығында және тұрмыстық салаларда қолданылады.Артықшылықтарытыныс алуды жеңілдететін және жартылай маска астындағы ылғалдылықты төмендетуге көмектесетін тыныс алу клапанымен қамтамасыз етілген.Алмалы-салмалы болып табылады, сондықтан оны жаңа жартылай масканы алмай-ақ ауыстыруға болады.Орнату және алу оңай, бұл пайдаланушының уақытын үнемдейді.Сүзгінің сипаттамалары ТР КО 019/2011 "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" талаптарына сәйкес келеді, бұл оның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _баптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.СЗ13.В.00012-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СБОҚ-сервис" АҚЖ ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.СЗ13.В.00012-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.219 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041678 |
- Бағасы: 751 ₸

