
Қорғаныс құлаққаптары, металл бұғаулар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл тұтқалары бар Sparta 893575 қорғаныс құлаққаптары шу деңгейін 25 дБ төмендетуге мүмкіндік береді, соның арқасында акустикалық жарақаттардың алдын алуға болады. Олар өндірісте, құрылыс алаңында және шудың есту мүшелеріне қалыпты әсер етуі мүмкін басқа жерлерде пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — құлақаспаптардың корпусы соққыға төзімді пластмассадан, ал тұтқалары металдан жасалған. Ыңғайлы пайдалану — обтюраторлар жұмсақ материалдан жасалған, ал тұтқалар қақпақпен жабдықталған. Сапалы орындалуы — құлаққаптарды жасау үшін аллергия тудырмайтын зиянсыз материалдар ғана пайдаланылады. Реттелетін бұғаулар — кез келген өлшемдегі бас үшін оңтайлы ұзындықты таңдауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53287 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/893575.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.53287.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 893-Қорғаныш құлаққаптар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073101 |
- Бағасы: 1 936 ₸

