
Құлаққаптар қорғаныш, жиналмалы, пластмассадан жасалған бұғаулар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқалары бар Sparta 893555 жиналмалы қорғаныс құлаққаптары акустикалық және механикалық жарақаттардың алдын алу үшін қолданылады. Олар шуды азайтудың 25 дБ деңгейін қамтамасыз етеді, сондықтан олар шудың қалыпты әсері бар өндірістерде пайдалы. Артықшылықтары Құлаққаптардың корпусы соққыға төзімді пластмассадан жасалған, бұл олардың беріктігі мен сенімділігіне кепілдік береді. Обтюраторлар жұмсақ материалдан жасалған, сондықтан құлаққаптар пайдалану кезінде ыңғайсыздық тудырмайды. Құлаққаптар зиянсыз материалдардан жасалған, соның арқасында аллергия тудырмайды. Ұзындығы бойынша реттелетін тұтқалар бастың өлшеміне қарамастан құлаққаптарды ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді. Құлаққаптардың жиналмалы конструкциясы оларды ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 113 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 142 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53287 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/893555.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.53287.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.193 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 893-Қорғаныш құлаққаптар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073118 |
- Бағасы: 2 241 ₸

