
Шыны кескіш, пластмасса тұтқасы бар бір роликті Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса тұтқасы бар 1 роликті шыны кескіш 87210 - шынылар мен айналарды кесуге арналған құрал. Оның соққыға төзімді пластиктен жасалған жеңіл тұтқасы бар, сондықтан жұмыс істеуге ыңғайлы және берік. Ролик қалыңдығы 7 мм-ге дейінгі әйнектермен жұмыс істеу үшін тиімді. Шыны кескіш тұрмыстық қолдану үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Кескіш элемент қатты вольфрам-кобальт ВК3 қорытпасынан жасалған және тозуға төзімділігі жоғары. Шыны кескіштің басында әйнектің жиегін сындыруға ыңғайлы ені 3 және 4 мм ойықтар бар. Ролик еркін айналады және әйнектің бетінде оңай сырғып кетеді, сондықтан жұмыс кезінде айтарлықтай күш жұмсаудың қажеті жоқ.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 872-Шыны кескіштер |
| Кесетін элементтердің саны | 1 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 7 мм |
| Штрих-код | 4607111620019 |
- Бағасы: 406 ₸

