
Шыны кескіш, ағаш сабы бар үш роликті Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
87217 ағаш тұтқасы бар 3 роликті шыны кескіш қалыңдығы 7 мм-ге дейінгі шынылар мен айналарды кесу үшін қолданылады. 3 роликтің болуы кескіш элемент тозған жағдайда құралдың жұмысын жылдам қалпына келтіруге мүмкіндік береді — бұранданы босатып, жаңа роликті жұмыс күйіне орнату арқылы блокты бұру жеткілікті. Баста ені 3 және 4 мм ойықтар бар, олардың көмегімен әйнектің жұқа жолағын бөлуге немесе егер ақау таңбалау сызығынан шығып кетсе, артық материалды алып тастауға болады. Шыны кескіш тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды. Артықшылықтары Роликтер вольфрам мен кобальттың карбидті қорытпасынан жасалған, сондықтан олар кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Металл басы шыны кескіштің беріктігі мен сенімділігін арттырады. Жұмыс элементі шебердің күш-жігерін үнемдей отырып, әйнектің бетімен оңай қозғалады. Роликтерді ауыстыру мүмкіндігі құралдың ресурсын арттырады. Лакталған ағаш тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 872-Шыны кескіштер |
| Кесетін элементтердің саны | 3 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 7 мм |
| Штрих-код | 4607111620057 |
- Бағасы: 1 097 ₸

