
Шыны кескіш, үш роликті, коррозияға қарсы жабын басы, металл тұтқа, Кәсіби Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шыны кескіш 3-роликті PRO 87219 басы коррозияға қарсы жабыны бар және металл тұтқасы бар — қалыңдығы 7 мм-ге дейінгі әйнектер мен айналарды кесуге арналған қол құрылғысы. 3 роликті конфигурацияның арқасында ол ұзақ уақыт жұмыс қабілеттілігін сақтайды. Түтіккен роликтің орнына бұранданы босатып, басын бұру арқылы жаңасын оңай орнатуға болады. Құрал жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені оның жұмыс бөлігінде әйнектің шеттерін сындыруға арналған ені 3-тен 10 мм-ге дейінгі 6 ойық бар. Кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Металл конструкциясы жоғары беріктікке ие, сондықтан шыны кескіш ұзақ уақыт қызмет етеді. ВК8 қатты қорытпасынан жасалған кескіш элементтердің тозуға төзімділігі жоғары. Роликтер өз осінде еркін айналады, сондықтан әйнекті кесу айтарлықтай күш жұмсамайды. Қорғаныс жабыны басты коррозиядан қорғайды, бұл шыны кескіштің қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқаның бетінде сырғанауға қарсы ойықтар бар, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.169 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 872-Шыны кескіштер |
| Кесетін элементтердің саны | 3 |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 7 мм |
| Штрих-код | 4620007783735 |
- Бағасы: 1 994 ₸

