
Спарта ағаш тұтқасы бар алты қырлы шыны кескіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар 6 роликті шыны кескіш Спарта 872235 қалыңдығы 6 мм-ге дейінгі шынылар мен айналарды кесу үшін қолданылады. Оның 6 кескіш элементі бар, бұл өнімділіктің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Ролик тозған жағдайда блок келесі дискіні жұмыс күйіне орнату арқылы бұрылады. Роликтер өз осінде еркін айналады, сондықтан шыны кескішті пайдалану оңай. Құрал шағын көлемді шыны жұмыстары үшін қолданылады. Артықшылықтары Роликтер ВК8 маркалы қатты қорытпадан жасалған және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Металл басы құрылымның беріктігі мен беріктігін арттырады. Ені 4 және 5 мм ойықтар жұмысты жеңілдетеді, әйнектің тар жиектерін сындыруға мүмкіндік береді. Шыны кескіштің эргономикалық тұтқасы ағаштан жасалған және қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Тұтқаның беті кеуіп кетуден қорғау үшін лакпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 872-Шыны кескіштер |
| Кесетін элементтердің саны | 6 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996101385 |
- Бағасы: 1 059 ₸

