
Алмас шыны кескіш Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 872405 алмазды шыны кескіш қалыңдығы 7 мм-ге дейінгі әйнектер мен айналарды кесуде сәтті жұмыс істейді. Бұл тапсырманы арнайы пішінді бас жеңілдетеді. Жұмыс элементі 3000 м кесу ұзындығына есептелген жасанды гауһар болып табылады, сондықтан құрал жиі пайдаланылса да ұзақ қызмет етеді. Кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Өлшемі 2, 3, 2х4 мм болатын арнайы ойықтар тар жолақтарды сындырып, артық әйнекті алып тастауға мүмкіндік береді. Алмазды кескіш элемент шыны кескіштің жұмыс сапасын жақсартатын дәл кесуді қамтамасыз етеді. Эргономикалық ағаш тұтқаны қолыңызда ұстауға ыңғайлы. Лакталған жабын сапты кеуіп кетуден қорғайды, бұл шыны кескіштің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 872-Шыны кескіштер |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Кесетін элемент | алмаз |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996101408 |
- Бағасы: 1 355 ₸

