
Шыны домкрат алюминий қос Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 875205 алюминийден жасалған қос шыны домкрат тегіс пластиналар мен қаңылтыр материалдарды — шыныларды, айналарды, плиткаларды, металды, пластмассаларды көтеру, ұстау және жылжыту үшін қолданылады. Оның екі вакуумдық сорғыштары бар, олар қысқыштардың көмегімен бетіне мұқият және мықтап бекітіледі. Бұл конструкция салмағы 80 кг-ға дейінгі материалдарды шыны домкратпен көтеруге және ұзақ уақыт ұстауға мүмкіндік береді. Бұйым жөндеушілерге пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус алюминийден жасалған, сондықтан құрылғы айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Корпусты жасау үшін қолданылатын алюминий қорытпасы коррозияға төзімді, сондықтан арматура ұзақ уақыт қызмет етеді.Эргономикалық тұтқа құрылыс сорғыштарын пайдалануды ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Сорғыштардың саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.882 кг |
| Жүк көтергіштігі | 80 келіге дейін |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 115 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101248 |
- Бағасы: 9 441 ₸

