
Шыны домкрат қос Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қос шыны домкрат Sparta 875155 — айналарды, шыныларды, үстелшелерді, плиткаларды және басқа да тегіс материалдарды ұстауға, тасымалдауға және орнатуға арналған құрылғы. Екі вакуумдық сорғыштың қысқыштары бар, олар оларды бетіне ақырын, бірақ мықтап бекітеді. Шыны домкрат жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус пен шыныға арналған сорғыштар ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Құрылғымен әйнекті тасымалдауға арналған екі сорғыштың арқасында салмағы 80 кг-ға дейінгі жүкті ұзақ уақыт ұстауға болады.Шыны домкраттың эргономикалық тұтқасы бар, ол заттарды жылжытқанда ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Сорғыштардың саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.667 кг |
| Жүк көтергіштігі | 80 келіге дейін |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 117 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036175 |
- Бағасы: 3 595 ₸

