
Жалғыз шыныдомкрат Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 875055 бір шыны домкрат салмағы 40 кг-ға дейінгі шыныларды, айналарды, плиткаларды және басқа да тегіс материалдарды ұстауға, ұстауға және жылжытуға қызмет етеді. Вакуумды сорғышы бар, ол тұтқаны бүктегеннен кейін таза, құрғақ бетке ақырын басылады және оған мықтап бекітіледі. Құрал жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде ыңғайлы болады.Артықшылықтарыжалғыз шыны домкрат корпусы соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан механикалық зақымға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді.Сорғыштың сенімді бекітілуінің арқасында шыны домкрат заттарды ұзақ уақыт ұстауға жарамды.Эргономикалық тұтқалар шыны домкраттың ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Сорғыштардың саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.339 кг |
| Жүк көтергіштігі | 40 келіге дейін |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 117 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036199 |
- Бағасы: 1 832 ₸

