
Жапондық болат шпательдер жинағы, 50-80-100-120 мм, 4 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтыққа өлшемі 50, 80, 100 және 120 мм болатын жапондық үлгідегі 4 болат шпатель кіреді. Ол дайындалған беттерге тегістеу және қорғаныс жабындарын жағу үшін қолданылады. Арнайы ұстағыштар сылақтың және басқа материалдардың жағылуын тамаша бақылауды қамтамасыз етеді. Серпімді болаттан жасалған төсемдердің артықшылықтары жоғары ресурспен ерекшеленеді. Шпательдерді су астында жууға болады. Шпательдердің әртүрлі ені арқасында жету қиын жерлерде де, үлкен беттерде де ыңғайлы жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 852-Шпатели металлические с деревянной/пластиковой рукояткой |
| Пәндер саны | 4 |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071848 |
- Бағасы: 566 ₸

