
INGCO бұрышты тегістеу машинасы айналымдарды реттеумен Ø125 мм 1010W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жабдықты оңай өзгерту үшін шпиндельді құлыптау
Ауыр жұмыстарға арналған жоғары қуатты INGCO AG10108-5
Металл корпус ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
Батарея зарядының тәуелсіздігі және сәйкесінше зарядтау үшін үзіліссіз жоғары өнімділік
Операторды шаң мен ұшқыннан қорғауға арналған қаптама
Жұмысқа ыңғайлы болу үшін екі позициялы қосымша тұтқа
Қылқаламдарға оңай қол жеткізу – өз бетінше қызмет көрсетудің ыңғайлылығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 5000 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 2 |
| Қуаты, Вт | 1100 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 5000-12000 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Иә |
- Бағасы: 26 000 ₸

