
Көміртекті болаттан жасалған шпательді қалақ, 50 мм, Спарта ағаш тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалақшаның жүзі болаттан жасалған. Лакталған ағаш тұтқа. Шпатель бетіндегі жабын қабатын жағуға, тегістеуге және тегістеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.044 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 852-Шпатели металлические с деревянной/пластиковой рукояткой |
| Жайма материалы | көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996112725 |
- Бағасы: 189 ₸

