
INGCO Өнеркәсіптік Ø125 мм 1100 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жабдықты оңай өзгерту үшін шпиндельді құлыптау
Ауыр жұмыстарға арналған жоғары қуатты INGCO AG110018
Металл корпус ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
Батарея зарядының тәуелсіздігі және сәйкесінше зарядтау үшін үзіліссіз жоғары өнімділік
Операторды шаң мен ұшқыннан қорғауға арналған қаптама
Жұмысқа ыңғайлы болу үшін екі позициялы қосымша тұтқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 11000 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | жылжымалы кілт |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 3 |
| Қуаты, Вт | 1100 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 11000 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 24 605 ₸

