
INGCO Өнеркәсіптік Ø180 мм 2000 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INGCO AG200018 СТАНДАРТТЫ бұрыштық тегістеуіш материалдарды кесу, тегістеу және бетонды құрғақ өңдеу үшін қолданылады. Бұл қуатты, бірақ сонымен бірге жеткілікті жеңіл және қолдануға ыңғайлы модель әуесқойлар үшін де, кәсіпқойлар үшін де таптырмас көмекші болады.
INGCO бұрыштық тегістеуіш алюминий корпусымен жабдықталған, ол жүктеме кезінде жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді және құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шпиндельді құлыптау арқылы жабдықты оңай ауыстыруға болады.
Тегістеуіш 2000 Вт қозғалтқышпен жабдықталған, ресурсы жоғары және жұмысқа ыңғайлы болу үшін қосу/өшіру тұтқасы бар.
Қылқаламдарға жылдам қол жеткізудің болуы сервистік орталыққа жүгінбей-ақ, оларды өз бетінше өзгертуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 0 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 3 |
| Қуаты, Вт | 2000 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқаламсыз |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 0-8450 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 43 325 ₸

