
INGCO Өнеркәсіптік Ø230 мм 2200 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
230 мм 2200 Вт бұрыштық тегістеуіш INGCO AG220018 INDUSTRIAL материалдарды кесуге, тегістеуге және бетонды құрғақ өңдеуге қолданылады. Бұл қуатты, бірақ сонымен бірге қолдануға ыңғайлы модель әуесқойлар үшін де, кәсіпқойлар үшін де таптырмас көмекші болады.
INGCO бұрыштық тегістеуіш алюминий корпусымен жабдықталған, ол жүктеме кезінде жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді және құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шпиндельді құлыптау арқылы жабдықты оңай ауыстыра аласыз.
Тегістеуіш 2200 Вт қозғалтқышпен жабдықталған, ресурсы жоғары және жұмысқа ыңғайлы болу үшін қосу/өшіру тұтқасы бар. Қылқаламдарға жылдам қол жеткізудің болуы сервистік орталыққа жүгінбей-ақ, оларды өз бетінше өзгертуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 6600 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Құралдың ұзындығы | 560 мм |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 3 |
| Қуаты, Вт | 2200 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 6600 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 43 860 ₸

