
Шпательді қалақ болат, 50 мм, жылтыратылған, пластмассадан жасалған Спарта тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалақшаның жүзі болаттан жасалған. Пластмассадан жасалған тұтқа. Шпатель бетіндегі жабын қабатын жағуға, тегістеуге және тегістеуге арналған. Шпательдің жылтыратылған жұмыс беті өңделетін беттің мінсіз тегістелуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 852-Шпатели металлические с деревянной/пластиковой рукояткой |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996069418 |
- Бағасы: 300 ₸

