
INGCO Өнеркәсіптік Ø230 мм 2400 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INGCO AG24008 бұрыштық тегістеуіш – әртүрлі материалдарды тегістеу, кесу және аршу үшін қолданылатын жоғары қуатты модель.
Қуатты модель үй жұмысы үшін де, кәсіпқойлар үшін де өте қолайлы.
Алюминий корпусы жүктеме кезінде жылуды тиімді таратуға мүмкіндік береді және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 6400 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 3 |
| Қуаты, Вт | 2400 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 6400 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 51 500 ₸

