
INGCO Өнеркәсіптік Ø230 мм 2600 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс қуаты: 2600 Вт
Бос жүріс жиілігі: 6200 айн/мин
Дискінің диаметрі: 230 мм
Шпиндельді жіп: M14
Көмекші тұтқасы бар 1 дана.
1 қосымша көміртекті щеткалармен
Диск жеткізу пакетіне кірмейді
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 6200 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 3 |
| Қуаты, Вт | 2600 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 6200 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 60 000 ₸

