
INGCO Өнеркәсіптік Ø125 мм 900 Вт бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INGCO INDUSTRIAL AG90028 бұрыштық тегістеуіш материалдарды кесуге, тегістеуге және бетонды құрғақ өңдеуге қолданылады. Бұл қуатты, бірақ сонымен бірге жеткілікті жеңіл және пайдалану оңай модель әуесқойлар үшін де, кәсіпқойлар үшін де таптырмас көмекші болады.
Алюминий корпусымен жабдықталған, жүктеме кезінде жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді.
Бекітілген іске қосу пернесінің арқасында шаршамай ұзақ жұмыс істеуге болады.
Шпиндельді құлыптау – жабдықты оңай өзгертуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 12000 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | басу |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Құралдың ұзындығы | 270 мм |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Қуаты, Вт | 900 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 12000 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 19 000 ₸

