
Өнеркәсіптік Ø125 мм 900 Вт жылдамдықты реттейтін INGCO бұрыштық тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INGCO INDUSTRIAL AG900285 бұрыштық тегістеуіш бетон материалдары мен жұмыстарын кесу және тегістеу үшін қолданылады.
900 Вт қозғалтқыш жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.
Алюминий редукторы қозғалтқышты қызып кетуден сақтай отырып, ылғал мен жылуды кетіреді.
Шпиндельді құлыптау арқылы жабдықты оңай және жылдам ауыстыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мин айналымдар саны | 5000 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Қуат түймесінің түрі | жылжымалы кілт |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Құралдың ұзындығы | 270 мм |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шаңды кетіруге арналған қаптама | Жоқ |
| Тұтқаның орналасу саны | 2 |
| Қуаты, Вт | 900 Вт |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Сумен жабдықтау | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | М14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама | Қорап |
| Айналымдар саны | 5000-11000 айн/мин |
| Электр. айналымдарды реттеу | Иә |
- Бағасы: 20 500 ₸

