
Тот баспайтын болаттан жасалған шпатель, 200 мм, тіс 6 х 6 мм, Сибртех пластмасса сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпатель қалақшасы тот баспайтын болаттан жасалған. Құралдың жұмыс бетінде төртбұрышты тістер бар. Соққыға төзімді пластмассадан жасалған жеңіл тұтқа. Шпательдің сабы барынша ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ететін арнайы иілген пішінге ие. Тік бұрышты тістері бар шпательдер жабысқақ ерітінділерді тегістеу үшін қолданылады, содан кейін қаптау материалы төселеді: керамикалық плиткалар, табиғи тастар және т.б.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.101 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 857-Шпатели металлические зубчатые |
| Тістер | 6 х 6 мм |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800059048 |
- Бағасы: 340 ₸

