
Тот баспайтын болаттан жасалған қасбеттік шпатель, 600 мм, Сибртех пластмасса сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпатель қалақшасы тот баспайтын болаттан жасалған. Соққыға төзімді пластмассадан жасалған жеңіл тұтқа. Шпательдің сабы барынша ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ететін арнайы иілген пішінге ие. Шпатель үлкенді-кішілі беттерге жабын қабатын жағуға, тегістеуге және тегістеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 854-СИБРТЕХ металл тік қалақшалар |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 600 мм |
| Штрих-код | 4606800058980 |
- Бағасы: 910 ₸

