
Тот баспайтын болаттан жасалған қасбеттік шпатель, 300 мм, екі компонентті тұтқа, кең жайма Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпатель қалақшасы тот баспайтын болаттан жасалған. Биік пышақ материалдың үлкен көлемін пайдалануға мүмкіндік береді. Резеңке қондырмасы бар сенімді эргономикалық тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Шпатель үлкен беттерді тегістеу кезінде тегістеуіштер мен сылақ ерітінділерін жағуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.318 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996024875 |
- Бағасы: 3 312 ₸

