
Тот баспайтын болаттан жасалған қасбеттік шпатель, 350 мм, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпатель қалақшасы тот баспайтын болаттан жасалған. Екі компонентті (пластик+резеңке) тұтқа қолға сырғып кетпейді. Шпательдің сабы барынша ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ететін арнайы (иілген) пішінге ие. Шпатель үлкен беттерді тегістеу кезінде тегістеуіштер мен сылақ ерітінділерін жағуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.311 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 350 мм |
| Штрих-код | 4044996032276 |
- Бағасы: 3 822 ₸

