
Тот баспайтын болаттан жасалған шпательді қалақ, 150 мм, Matrix екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпательде тот баспайтын болаттан жасалған профильді парақ бар. Пластмассадан және резеңкеден жасалған екі компонентті тұтқа су жинау аймағында қалыңдатылған. Бетіне жабын қабатын жағуға, тегістеуге және тегістеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.117 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996010458 |
- Бағасы: 976 ₸

