
Шпательдер жинағы 40-60-80 мм, ақ резеңке, 3 дана,Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 85803 жинағы өлшемі 40-60-80 мм ақ резеңкеден жасалған 3 шпательді қамтиды. Бұл әрлеу жабындарын жағуға, плитка қосылыстарын тегістеуге және тығыздағыштармен жұмыс істеуге ыңғайлы. Ақ резеңкеден жасалған жұмыс беттері іздер мен сызаттар қалдырмайды, материалдардың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жинақ үлкенді-кішілі аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін әртүрлі өлшемдегі шпательдерден тұрады. Иілгіштігінің арқасында шпатель жұмыстың дәлдігін арттырады, материалдардың қолданылуын бақылауға мүмкіндік береді. Эргономикалық пішінінің арқасында шпательдер шебердің қолына ыңғайлы орналасады. Үстіңгі бөлігінде аспалы сақтауға арналған тесіктер қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Пәндер саны | 3 |
| Жайма материалы | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800022974 |
- Бағасы: 218 ₸

