
Шпательдер жинағы 40-60-80 мм, қара резеңке, 3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 858285 жинағы 40-60-80 мм өлшемді 3 қара резеңке шпательді қамтиды. Бұл әрлеу жабындарын жағуға, плитка қосылыстарын тегістеуге және тығыздағыштармен жұмыс істеуге ыңғайлы. Қара резеңкеден жасалған жұмыс беттері сызаттар қалдырмайды, материалдардың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жинақ үлкенді-кішілі аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін әртүрлі өлшемдегі шпательдерден тұрады. Иілгіштігінің арқасында шпатель жұмыстың дәлдігін арттырады, материалдардың қолданылуын бақылауға мүмкіндік береді. Эргономикалық пішінінің арқасында шпательдер шебердің қолына ыңғайлы орналасады. Үстіңгі бөлігінде аспалы сақтауға арналған тесіктер қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Пәндер саны | 3 |
| Жайма материалы | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043375 |
- Бағасы: 242 ₸

