
Герметикке арналған пистолет, 310 мл, "жартылай ашық", 7 мм дөңгелек өзек, қабырғалары қалыңдатылған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай ашық типті, диаметрі 7 мм дөңгелек өзегі және қабырғалары қалыңдатылған Спарта 886365 тығыздағыш пистолеті көлемі 310 мл түтіктерге арналған. Қоспа пистолеттің триггерін басу арқылы беріледі, ал тығыздағыш тегіс және тегіс жағылады. Құралдың тамшылардан қорғанысы бар, бұл қоспаның артық жұмсалуын болдырмауға мүмкіндік береді. Бұл құрылыс, жөндеу, әрлеу, сантехникалық жұмыстар кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары3 қатайтқышпен нығайтылған аспаптық болаттан жасалған қалыңдатылған қабырғалары бар корпус беріктігінің жоғарылауымен сипатталады және пайдалану кезінде бұрмаланбайды.Тегіс дөңгелек өзектің арқасында балға басылған кезде тығыздағыштың берілуі үздіксіз жүреді, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Корпустың жартылай ашық пішіні салмағы 319 г және ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы тапаншаның конструкциясын жеңілдетеді.Құралда штанганың қозғалысын блоктайтын және оны берілген күйде бекітетін бекіткіш бар.Тығыздағыш пистолеттің құрылғысы өте қарапайым, сондықтан түтікті орнату немесе ауыстыру бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.319 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Құрылым | полуоткрытый |
| Корпус материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Баллон көлемі | 310 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081830 |
- Бағасы: 884 ₸

