
Герметикке арналған тапанша, 310 мл, "жартылай ашық", қарсы салмақ, дөңгелек өзек 8 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88666 жартылай ашық типті, қарсы салмағы бар, диаметрі 8 мм дөңгелек өзегі бар тығыздағыш пистолет көлемі 310 мл-ге дейінгі түтікшені орнатуға арналған. Акрилді, силиконды немесе басқа қоспаны жіктерді тығыздау, ойықтар мен бос жерлерді толтыру, қосылыстар жасау үшін жағуды жеңілдетеді. Картриджді корпусқа орнату бірнеше секундты алады. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады және күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтары Корпус аспаптық болаттан жасалған, ал тұтқасы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл тапаншаның беріктігін қамтамасыз етеді.Тұтқа корпустың ортасына қарай ығысқан, бұл оны теңестіреді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шебердің шаршауын азайтады.Тегіс өзек қоспаны беруді жеңілдетеді.Құрал тығыздағыш қоспаның шамадан тыс тұтынылуын болдырмайтын тамшыға қарсы жүйемен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.775 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Құрылым | полуоткрытый |
| Корпус материалы | пластмасса, болат |
| Тұтқаның материалы | болат, пластмасса |
| Баллон көлемі | 310 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014098 |
- Бағасы: 3 888 ₸

