
Герметикке арналған пистолет, 310 мл, "жартылай ашық", хромдалған, тісті өзек 7 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 7 мм тісті өзегі бар жартылай ашық типті Matrix 88640 хромдалған тығыздағыш пистолет 310 мл желіммен немесе тығыздағышпен стандартты түтікті орнатуға арналған. Тісті өзек қоспаны дәл мөлшерлеуге және ұқыпты жағуға мүмкіндік береді. Пистолет құрылысшыларға, сантехниктерге және жөндеушілерге пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыкорпус қисаймайды, өйткені оның 3 көлденең қатайтқышы бар.Пистолеттің қарапайым конструкциясының арқасында түтікті орнату немесе ауыстыру бірнеше секундты алады.Құралмен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды, өйткені оның салмағы 442 г.Корпус пен тұтқа коррозиядан қорғалған, себебі олардың хромдалған жабыны бар.Картридждің саптамасын кесу үшін пышақ іздеудің қажеті жоқ, өйткені тапаншаның корпусында шеттері қайралған арнайы тесік бар.Саптаманы кептірілген қоспаның қалдықтарынан құралмен бірге келетін инемен оңай тазалауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.442 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Құрылым | полуоткрытый |
| Корпус материалы | оцинкованная жесть |
| Тұтқаның материалы | оцинкованная жесть |
| Баллон көлемі | 310 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996028927 |
- Бағасы: 1 947 ₸

