
Герметикке арналған пистолет, 400 мл, "жабық", алюминий корпус, дөңгелек өзек 8 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий корпусы бар, диаметрі 8 мм дөңгелек өзегі бар "жабық" тығыздағыш пистолет Спарта 886475 — 400 мл қоспаның көлеміне арналған әмбебап құрал. Тығыздағыш түтікте де, жұмсақ қаптамада да, шелекте де болуы мүмкін. Тұтқасы мен корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан тапаншаның салмағы небәрі 600 г және онымен жұмыс істеуге ыңғайлы. Ол құрылыс конструкцияларындағы бос орындарды толтыру, бөлшектерді біріктіру және жіктерді тығыздау үшін пайдалы.АртықшылықтаРықоспаның шүмектен шығуы үшін триггерді тарту жеткілікті.Дөңгелек өзек кез келген тұтқырлықтағы қоспалардың қадамсыз берілуін қамтамасыз етеді, олар тез және біркелкі орналасады.Пистолеттің конструкциясында қарастырылған тамшыдан қорғау құрылыс материалдарының шамадан тыс тұтынылуына жол бермейді.Корпус картриджді жылдам орнатуға немесе тығыздағышты толтыруға мүмкіндік береді, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Ыңғайлы тұтқа мен саусақ асты ойықтары бар балға жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Құрылым | жабық |
| Корпус материалы | алюминий, пластмасса |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Баллон көлемі | 400 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081878 |
- Бағасы: 2 801 ₸

