
Монтаждық көбікке арналған пистолет, тефлон жабыны, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix 88669 тефлонмен қапталған монтаждау көбік пистолеті саңылауларды толтыру және тігістерді тығыздау үшін қолданылады. Қоспаның көлемін және шығу жылдамдығын бірқалыпты өзгертуге мүмкіндік беретін ысырмалы реттеу бұрандасы бар. Көбіктенуді арттыру жүйесі тапаншаның өнімділігін 30%-ға арттырады. Қолдануға оңай құрал құрылыс алаңында және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыатшаның соққыға төзімділігі жоғары, себебі оның корпусы мен адаптері алюминий қорытпасынан жасалған.Бөшке, шар және ине клапандары тот баспайтын болаттан жасалғандықтан коррозияға төзімді.Бөшкенің ішкі беті жылтырату арқылы көбіктің жабысуынан қорғалған.Пистолет монтаж көбігінің қалдықтарынан оңай тазаланады, себебі оның корпусында қос тефлон жабыны бар.Пистолет адаптердегі және саптамадағы тығыздағыш сақиналар арқылы ағып кетуден қорғалған.Эргономикалық тұтқаның сырғымайтын төсемдері бар, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.435 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Оқпан материалы | алюминий |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан, тефлоновое покрытие |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081892 |
- Бағасы: 8 039 ₸

