
Монтаждық көбікке арналған пистолет, күшейтілген Сибртех алюминий корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған алюминий корпусы бар Сибртех 88671 монтаждау көбігіне арналған пистолет есіктер мен пластик терезелерді орнату үшін тығыздағыш қоспаны жылдам және біркелкі жағуға, сондай-ақ басқа жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындауға мүмкіндік береді. Конструкцияда қоспаны дәл мөлшерлеуге арналған бұрандалы реттегіш қарастырылған. Көбіктенудің ұлғайтылған жүйесі максималды өнімділікті қамтамасыз етеді. Құралға күтім жасау қарапайым және арнайы дағдыларды қажет етпейді.Артықшылықтарытөзімділік — арматураланған корпус пен адаптер алюминий қорытпасынан жасалған.Коррозияға және механикалық төзімділікке — бөшке, сондай-ақ қабылдау және шығару клапандары тот баспайтын болаттан жасалған.Қарапайым күтім — бөшкенің жылтыратылған ішкі беті және адаптердің тефлон жабыны көбіктің жабысып қалуына жол бермейді.Герметикалығы — монтаждау көбігінің ағып кетуіне саптама мен адаптердегі тығыздағыш сақиналар кедергі жасайды.Ыңғайлы реттеу — пистолеттің бұрандасы үлкейтілген өлшемге ие.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Оқпан материалы | алюминий |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан, тефлоновый адаптер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081946 |
- Бағасы: 5 092 ₸

