
Монтаждық көбікке арналған тапанша Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 88674 монтаждау көбік пистолеті әртүрлі конструкцияларды тығыздау және тығыздау, жарықтар мен бос орындарды толтыру үшін қолданылады. Корпус соққыға төзімді пластиктен, ал оқпан болаттан жасалған, бұл соққы немесе құлау кезінде тапаншаның сыну қаупін азайтады. Пистолет құрылысшыларға, жөндеушілерге пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады — оны пайдалану үшін арнайы білім қажет емес.Артықшылықтары Бөшке, ине және шар клапандары тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан олар коррозиядан қорықпайды.Металл адаптер құралдың сенімділігін арттырады.Көбікті мөлшерлеуге арналған пистолет шығарылатын қоспаның көлемін бірқалыпты өзгертуге мүмкіндік беретін ысырма түріндегі реттеу бұрандасымен жабдықталған.Бедерлі беті бар эргономикалық тұтқа қолға сенімді тіреледі, бұл құралмен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.Пистолет жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдету үшін 4 пластик қондырмамен бірге жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Оқпан материалы | болат |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081922 |
- Бағасы: 2 640 ₸

