
Еденді сыпыруға арналған ағаш щетка, 500 мм, Сибртех тұтқасынсыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 50 см, сабы жоқ Сибртех 84620 ағаш щеткасы еденді сыпыруға, сонымен қатар баспалдақтарды, қону алаңдарын, жолдар мен тротуарларды тазалауға қызмет етеді. Ұзындығы 65 мм түк қоқыс пен шаңды сапалы сыпыруға мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігінің ұзындығы 50 см, сондықтан щетка айтарлықтай аумақты тазалау үшін оңтайлы болып табылады. Сабақ бөлек сатып алынады, үйлесімді үлгілері — 68443, 68414, 68432.Артықшылықтарықорпус қатты ағаштан жасалғандықтан зақымдануға төзімді.Қылшықтар төсемнен түспейді, өйткені онда мықтап бекітілген.Өнім ұзаққа созылады, өйткені берік синтетикалық қылшықтар тозуға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.488 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 500 мм |
| Тулейканың материалы | древесина |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұранда жоқ түзу |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800026620 |
- Бағасы: 1 308 ₸

