
Еденді сыпыруға арналған пластмасса щетка, 280 мм, Сибртех тұтқасынсыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 28 см, сабы жоқ Сибртех 84616 пластмасса щеткасы еденді сыпыруға арналған. Паркет, линолеум, ламинат, плитка және еден жабындарының басқа түрлеріне жарамды. Ұзын қада шаң мен ұсақ қоқыстарды тиімді жинауға мүмкіндік береді. Түгендеудің салмағы 246 г, бұл ұзақ мерзімді тазалауға ыңғайлы. Сабақ бөлек сатып алынады, ұсынылған үлгілер 93527, 93526, 93525, 93524.Артықшылықтарықорпус бастапқы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол жоғары беріктігімен ерекшеленеді.Беріктігі жоғары синтетикалық материалдан жасалған қылшықтар тозуға төзімді және қарқынды пайдаланған кезде пішінін сақтайды.Қылшықтардың шоғырлары төсемге мықтап бекітілген, сондықтан тазалау кезінде түктер түсіп кетпейді.Бұрандалы қосылыс тұтқаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.246 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1173-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/1173-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 280 мм |
| Тулейканың материалы | полипропилен |
| Қылшық материалы | полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | бұрандасы бар түзу |
| Қылшықтардың түсі | серый, оранжевый |
| Штрих-код | 4606800026637 |
- Бағасы: 707 ₸

