
INGCO Штангенциркуль электрондық ӨНЕРКӘСІПТІК 0-150 мм/ қадам 0.01 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауқымы: 0-150мм
Қадам өлшемі: 0.01мм
Корпус: IP54
Батарея: 3В
Метрикалық/дюймдік жүйе
Қаптамасы: пластик қап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Түрі | ШЦЦ-І |
| Ішкі өзгерістерге арналған губкалардың шығуы. | 17 мм |
| Сыртқы измдерге арналған губкалардың ұшып шығуы. | 40 мм |
| Тереңдік өлшегіш | Иә |
| Өлшеу | мм/дюйм |
| Ішкі диаметрді өлшеу | Иә |
| Дейін өлшеу | 150 мм |
| Өлшем бастап | 0 мм |
| Қорғау сыныбы | IP 54 |
| Губкалардың материалы | Тот баспайтын болат |
| Штанга материалы | болат |
| Шағын беру | Иә |
| Қадам өлшемі | 0.01 мм мм |
| Белгілеу | Жоқ |
| Түрі | Сандық |
| Қаптама | пластикалық қорап |
| Қоректендіру элементтері | 1хCR2032 |
- Бағасы: 15 940 ₸

