
Үш қатарлы щетка-сыпырғыш, 280 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 84628 ені 280 мм, ағаш сабы бар 3 қатарлы сыпырғыш щетка тазалауға арналған және үстелден, жұмыс үстелінен немесе станоктан шаңды, жоңқаларды және басқа қоқыстарды тез кетіруге мүмкіндік береді. Қылқалам құрылыста, өндірістік үй-жайда, шеберханада, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Түк шоғырлары 3 қатарға орналасқан, сондықтан қылшықтар жеткілікті көлемге ие және қоқыстарды тез және толық жоюды қамтамасыз етеді. Жасанды қылшықтар тозуға төзімділігімен ерекшеленеді және бірнеше рет қолданған кезде пішіні мен серпімділігін сақтайды. Тұтқасы ағаштан жасалған және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.094 кг |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қылшық материалы | ПЭТ |
| Тұтқаның болуы | Да |
| Қатарлылық | үш қатарлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4620006167277 |
- Бағасы: 282 ₸

